Preparatas sėklų daiginimui "PRIMSEED"

Profesionalus preparatas sėklų daiginimui
Preparatas_s__kl_4f50ef3739c6f.jpg
Rating: Not Rated Yet
Price:
NEPREKIAUJAME
Description

Preparatas PRIMSEED buvo specialiai sukurtas sėklų ir sodinimui skirtų augalų beicavimui (galima naudoti kartu su preparatais nuo grybelių).

PRIMSEED – emulsijos pavidalo mineralinės trąšos, skirtos apdoroti sėklas prieš sėją ir naudojamos profesionaliame žemės ūkyje. Kompleksinis mikroelementų ir makroelementų rinkiniys aprūpina  visavertišku, suderintu maitinimu ankstyvosiose augimo stadijose, efektyviai padidinamas sėklų daigumas, pagreitinamas pradinis įsišaknijimas, padidinamas augalų atsparumas nepalankiam aplinkos poveikiui, ligoms ir kenkėjams, galima efektyviai išnaudoti pasirinktos veislės derlingumo potencialą. Chelatų pavidalo mikroelementinės trąšos (EDTA), įeinančios į trąšų sudėtį, yra priimtinesnės ir efektyvesnės prieš sėją apdirbant maitinančiais elementais. Dėl gero lipnumo ir išdžiūvusios jos gerai laikosi ant sėklų paviršiaus kartu su visais komponentais, kuriais apdorojama drauge su trąšomis.
Sėklas apdorojus preparatu PRIMSEED, aukštas efektyvumas pasiekiamas todėl, kad mikroelementai yra aktyvūs katalizatoriai, greitinantys kai kurias biochemines reakcijas. Dėl to net maži mikroelementų kiekiai gali smarkiai paveikti augalų gyvybinius procesus. Preparate PRIMSEED esančių mikroelementų kompozicijos gali atstatyti augalų vystymąsi.

SUDĖTIS (masės %) :
1.5%     N  [bendras azotas ] 
1%        P2O5 
1%        K2O   
1.8%     MgO   
0.2%     B      
0.2%     Cu      
0.9%     Fe       
0.3%     Mn     
0.06%   Mo     
0.4%     Zn
0.15%   Ti     
Fe, Mn, Zn, Cu chelatuoti EDTA.

PAVIDALAS. Skysta emulsija.

Naudojimas : atskiesti preparatą su vandeniu santyku 1:5. Į gautą tirpalą pamerkti sėklas  ir laikyti 12-18 val. Išėmus iš tirpalo  iš karto daiginti.
Paruoštą tirpalą reikėtų sunaudoti per 2-3 paras, todėl rekomenduotina pasiruošti tik tam kartui reikalingą tirpalo kiekį. 

SVARBU : Prieš naudojimą labai gerai suplakti buteliuką su preparatu.

 Saugos priemonės:
Saugoti nuo vaikų . Vengti patekimo į akis .Nepalikti atviro indo .
Panaudojus užsukti dangtelį ir laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Kilmės šalis - Lenkija

 

Reviews

There are yet no reviews for this product.

Submit ReviewBe the first to write a review...

First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best).
Now please write a (short) review....(min. 50, max. 2000 characters)

Characters written: