PlantoPAN C

Kompleksinės trąšos akvariumui Panevėžio miestui
plantopanc
Rating: Not Rated Yet
Price:
NEPREKIAUJAME
Description


Aprašymas

PLANTOPAN C - tai kompleksinis, iš serijos VISKAS VIENAME, neturintis analogų, unikalus preparatas, kuris yra specialiai sukurtas pagal IĮ ADRINA užsakymą , atlikus Panevėžio vandentiekio vandens cheminį tyrimą.

PLANTOPAN C
yra specialiai skirtas naudoti Panevėžiečių akvariumuose , į kuriuos pilamas vanduo tiesiai iš čiaupo be jokio papildomo specialaus paruošimo.

PLANTOPAN C
taip pat tinkamas naudoti ir kitose vietovėse jeigu vandens parametrai yra analogiški Panevėžio vandentiekio tiekiamam vandeniui.


PLANTOPAN C 
galima
naudoti visuose akvariumuose - tiek turintiems CO2 padavimo sistemas,tiek be jų , taip pat nepriklausomai nuo apšvietimo galingumo t.y. tiek su gamykliniu standartiniu apšvietimu , tiek su savadarbėmis didesnio galingumo šviesos sistemomis.

Kodėl verta naudoti PLANTOPAN C Panevėžio mieste ? :

* - papildomai nebereikia naudoti jokių kitų vandens paruošimo priemonių. Medžiagos, padarančios vandenį pilnai tinkantį naudojimui akvariume, yra preparato sudėtyje

* - preparato sudėtis yra optimizuota vešliam augalų augimui


* - sunkieji metalai yra chelatų formoje. O tai reiškia , kad medžiagos yra lengvai prieinamos augalams ir praktiškai nekenksmingos akvariumo faunai (ypač krevetėms).


* - preparato sudėtyje yra augalų augimą skatinančių medžiagų
(žymus augimo efektas  pasireiškia esant atitinkamai subalansuotiems kitiems parametrams t.y. apšvietimo intensyvumui,CO2 padavimui )

* - subalansuota sudėtis leidžia naudoti vandenį be papildomo minkštinimo tiesiai iš Panevėžio miesto vandentiekio čiaupo


* - sudėtyje yra dumblių vešėjimą slopinančių medžiagų ( jau esančių dumblių preparatas nenaikina, tačiau smarkiai slopina jų plėtimąsi ir vešėjimą)


* - reikalingos augalams medžiagos sutalpintos viename buteliuke , tiek mikro tiek makro (todėl augalai greičiau įgauna jiems būdingą žalią spalvą,
pasidaro gražesni)

* - nereikia naudoti jokių papildomų skystų trąšų ar atskirų vienanarių komponentų ( kalio, geležies ar pan. )


* - sudėtyje yra kalcio, kurio paprastai kiti gamintojai į akvariumines trąšas nededa.Vieni galbūt tikisi ,kad šio labai svarbaus elemento čiaupo vandentiekyje yra pakankamai, kiti paprasčiausiai nesugeba to padaryti technologiškai. Tačiau, atlikus tyrimus, paaiškėjo, jog būtent kalcio kaip tik ir trūksta Panevėžio miesto vandenyje. O kalcis, kaip žinome iš biologijos, suteikia tvirtumą visam augalui, stiprina šaknų sistemą. Ypač kalcis svarbus pradiniais augalų augimo tarpsniais, be kalcio negali užaugti geros kokybės daigai,kurie ir yra būsimo sveiko gražaus augalo pagrindas. Trūkstant kalcio augalų lapai prastai vystosi, raitosi.


Dozavimas

Dozavimas ir naudojimas :
Preparatą PLANTOPAN C pilti kiekvieną dieną ryte - 1 ml į 50 litrų akvariumo vandens arba naudojant dozatorių : vienas dozatoriaus paspaudimas į 100 litrų akvariumo vandens .
Nepatartina daryti pauzių tarp įpylimų daugiau nei 3 dienos. Stabilus kasdieninis naudojimas užtikrina stabilesnį nenutrūkstamą augalų aprūpinimą maisto medžiagomis.
Naudojant šį preparatą būtinas akvariumo vandens keitimas bent po 20-30% akvariumo tūrio į savaitę.
Esant galingesniam apšvietimui ( virš 0.5W/l) ir leidžiant CO2, dozavimą patartina didinti tuo atveju , jeigu augalų lapai neįgauna būdingos spalvos, yra blankūs. Bet negalima viršyti maksimalios dienos dozės - 1ml į 5 litrus vandens.

Laikymo sąlygos

Laikymo sąlygos :
Laikyti tamsioje,vėsioje vietoje.
Saugoti nuo vaikų , nenuryti.
Vengti patekimo į akis.
Panaudojus, užsukti dangtelį .


Sudėtis

Sudėtis :
Fe - Geležis (DTPA+EDTA)
K - Kalis
Mg - Magnis
Ca - Kalcis
Nitratinis azotas - NO3 ( "51mg/ml" )
Fosforas fosfatų pavidale - PO4 ( "3,1mg/ml")
Mn -
Manganas (DTPA)
Cu - 
Varis (DTPA)
Zn - Cinkas (DTPA)

Co - Kobaltas
Ni - Nikelis

B - Boras
Mo - Molibdenas
S - Siera
Cl - Chloridai
Na - Natris

PASTABA: kai kurių medžiagų esančių šiame preparate koncentracija yra labai didelė ir jos gali būti neištirpusiame pavidale,todėl prieš naudojant preparatą ,prašome jį gerai išplakti,kad nusėdusios medžiagos tolygiai pasiskirstytų po tirpalą.


Įgaliotasis platintojas Panevėžio mieste : parduotuvė "ZOO planeta" , Klaipėdos g.120, Tel.8-684-89299

Reviews

There are yet no reviews for this product.