PlantoVIL CA

Kompleksinės trąšos akvariumui Vilniaus miesto Antavilių vandenvietei
PlantoVIL_CA_500954e63a2e2.jpg
Rating: Not Rated Yet
Price:
NEPREKIAUJAME
Description

Kodėl PLANTOVIL CA

Kodėl verta naudoti PLANTOVIL CA Vilniaus mieste ? :

* - papildomai nebereikia naudoti jokių kitų vandens paruošimo priemonių. Medžiagos, padarančios vandenį pilnai tinkantį naudojimui akvariume, yra preparato sudėtyje

* - preparato sudėtis yra optimizuota vešliam augalų augimui


* - sunkieji metalai yra chelatų formoje. O tai reiškia , kad medžiagos yra lengvai prieinamos augalams ir praktiškai nekenksmingos akvariumo faunai (ypač krevetėms).


* - preparato sudėtyje yra augalų augimą skatinančių medžiagų
(žymus augimo efektas  pasireiškia esant atitinkamai subalansuotiems kitiems parametrams t.y. apšvietimo intensyvumui,CO2 padavimui )

* - subalansuota sudėtis leidžia naudoti vandenį be papildomo minkštinimo tiesiai iš  miesto vandentiekio čiaupo


* - sudėtyje yra dumblių vešėjimą slopinančių medžiagų ( jau esančių dumblių preparatas nenaikina, tačiau smarkiai slopina jų plėtimąsi ir vešėjimą)


* - reikalingos augalams medžiagos sutalpintos viename buteliuke , tiek mikro tiek makro (todėl augalai greičiau įgauna jiems būdingą žalią spalvą,
pasidaro gražesni)

* - nereikia naudoti jokių papildomų skystų trąšų ar atskirų vienanarių komponentų ( kalio, geležies ar pan. )


* - sudėtyje yra kalcio, kurio paprastai kiti gamintojai į akvariumines trąšas nededa.Vieni galbūt tikisi ,kad šio labai svarbaus elemento čiaupo vandentiekyje yra pakankamai, kiti paprasčiausiai nesugeba to padaryti technologiškai. Kalcis, kaip žinome iš biologijos, suteikia tvirtumą visam augalui, stiprina šaknų sistemą. Ypač kalcis svarbus pradiniais augalų augimo tarpsniais, be kalcio negali užaugti geros kokybės daigai,kurie ir yra būsimo sveiko gražaus augalo pagrindas. Trūkstant kalcio augalų lapai prastai vystosi, raitosi.

Aprašymas

PLANTOVIL CA - tai kompleksinis, iš serijos VISKAS VIENAME, neturintis analogų, unikalus preparatas, kuris yra specialiai sukurtas  atlikus Vilniaus miesto Antavilių vandenvietės vandens cheminį tyrimą.Šios vandenvietės ( žemėlapio schema ) vandeniu naudojasi šie Vilnaius miesto mikrorajonai :

 • Santariškės
 • Jeruzalė
 • Fabijoniškės
 • Baltupiai
 • Pašilaičiai
 • Justiniškės
 • Šeškinė
 • Viršuliškės
 • Šnipiškės
 • Žirmūnai
 • Antakalnis
 • Dvarčionys
 • Valakampiai
 • Turniškės

PLANTOVIL CA yra specialiai skirtas naudoti vilniečių akvariumuose , į kuriuos pilamas vanduo tiesiai iš čiaupo be jokio papildomo specialaus paruošimo.

PLANTOVIL CA
taip pat tinkamas naudoti ir kitose vietovėse jeigu vandens parametrai yra analogiški Antavilių vandenvietės tiekiamam vandeniui.


PLANTOVIL CA 
galima
naudoti visuose akvariumuose - tiek turintiems CO2 padavimo sistemas,tiek be jų , taip pat nepriklausomai nuo apšvietimo galingumo t.y. tiek su gamykliniu standartiniu apšvietimu , tiek su savadarbėmis didesnio galingumo šviesos sistemomis.


Dozavimas

Dozavimas ir naudojimas :
Preparatą PLANTOVIL CA pilti kiekvieną dieną ryte - 1 ml į 50 litrų akvariumo vandens arba naudojant dozatorių : vienas dozatoriaus paspaudimas į 100 litrų akvariumo vandens . Nepatartina supilti savaitinės ar kelių dienų dozės per vieną kartą.
Nepatartina daryti pauzių tarp įpylimų daugiau nei 3 dienos. Stabilus kasdieninis naudojimas užtikrina stabilesnį nenutrūkstamą augalų aprūpinimą maisto medžiagomis.
Naudojant šį preparatą būtinas akvariumo vandens keitimas bent po 20-30% akvariumo tūrio į savaitę.
Esant galingesniam apšvietimui ( virš 0.5W/l) ir leidžiant CO2, dozavimą patartina didinti tuo atveju , jeigu augalų lapai neįgauna būdingos spalvos, yra blankūs. Bet negalima viršyti maksimalios dienos dozės - 1ml į 5 litrus vandens.

Laikymo sąlygos

Laikymo sąlygos :
Laikyti tamsioje,vėsioje vietoje.
Saugoti nuo vaikų , nenuryti.
Vengti patekimo į akis.
Panaudojus, užsukti dangtelį .


Sudėtis

Sudėtis :
Fe - Geležis (DTPA+EDTA)
K - Kalis
Mg - Magnis
Ca - Kalcis
Nitratinis azotas - NO3 ( "51mg/ml" )
Fosforas fosfatų pavidale - PO4 ( "3,1mg/ml")
Mn -
Manganas (DTPA)
Cu - 
Varis (DTPA)
Zn - Cinkas (DTPA)

Co - Kobaltas
Ni - Nikelis

B - Boras
Mo - Molibdenas
S - Siera
Cl - Chloridai
Na - Natris


PASTABA: kai kurių medžiagų, esančių šiame preparate, koncentracija yra labai didelė ir jos gali būti neištirpusiame pavidale,todėl prieš naudojant preparatą ,prašome jį gerai išplakti,kad nusėdusios medžiagos tolygiai pasiskirstytų po tirpalą.

Reviews

There are yet no reviews for this product.

Submit ReviewBe the first to write a review...

First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best).
Now please write a (short) review....(min. 50, max. 2000 characters)

Characters written: