Šioje kategorijoje yra specializuoti produktai skirti konkrečioms vietovėms.
Yra pastebėta, kad didžiausią reikšmę gražių augalų augimui turi ne kažkokio gamintojo produktas o bazino vandens parametrai . Bendrais atvejais ,jeigu prie šių parametrų yra pataikomos kažkokios trąšos , kurių sudėtis papildo trūkstamų medžiagų sąrašą,tai augalai auga sveiki ir gražūs. Tačiau optimaliausias variantas pasitakio nedažnai ,todėl gali praeiti daug laiko ir gali būti išleista daug pinigų kol yra surandamas tas produktas , kuris yra \'pats pačiausias\' .
Nuo šiol jums nebereikės gaišti laiko paieškoms, leisti pinigų vėjais,naudoti universalius preparatus siekiant turėti gražų akvariumą, kadangi dabar galėsite pasirinkti  konkrečius produktus, kurie yra sukurti konkrečioms vietovėms , ištyrus konkrečius vandenis ir kurie maksimaliai efektyviai papildo maisto medžiagomis jūsų akvariumo vandenį.Tai tapo įmanoma tik žinant kojnkrečių vandenviečių tiekiamo vandens sudėtis.
Visi produktai šioje kategorijoje buvo sukurti atlikus konkrečių vandenviečių vandens cheminius tyrimus, todėl preparatų sudėtys yra pritaikytos konkretiems baziniams vandenims. Į preparatų sudėtis įeina visos trūkstamos medžiagos,kurių nėra baziniame vandenyje ir kurių reikia vešliam, gražiam augalų augimui. Preparatai subalansuoja jūsų akvariumo vandenį - papildydami tik tai ko trūksta ir nepridėdami bereikalingų balastų, kas yra neišvengiama naudojant kitas \"universalias\" trąšas . O tai reiškia,kad jums nebereikia ieškoti, eksperimentuoti su įvairių gamintojų trąšomis tol kol surandate optimaliausią variantą. Nuo šiol jūs turite galimybę įsigyti produktus , kurie yra pritaikyti jūsų vandeniui iš krano. Tuo pačiu atkrinta būtinybė tirti bazinio vandens parametrus, kadangi už jus tai padarėme mes. Jums belieka tik naudoti preparatus pagal instrukciją ir pamiršti visus rūpesčius , susijusius su trąšų pasirinkimu. Jeigu augalų neaugimo priežastis yra trąšų trūkumas tai pasirinkus preparatą pagal jūsų vandenvietę, ši priežastis bus pašalinta.

Results 1 - 2 of 2

Akvariuminės trąšos specialiai jums

plantopanc Average customer rating:

PlantoPAN C

Kompleksinės trąšos akvariumui...

Product details

PlantoVIL_CA_500954e63a2e2.jpg Average customer rating:

PlantoVIL CA

Kompleksinės trąšos akvariumui Vilniaus...

Product details